Without gluten

Discover our exquisite collection of gluten-free gourmet products at Doña Tomasa. We are proud to offer a wide variety of dining options for people with special dietary needs.

136 products

Viña Ardanza Reserva 2020 75cl
Viña Ardanza Reserva 2020 75cl
31,75€ 42,33€ / l
Aster el Espino 2021 75cl
Aster el Espino 2021 75cl
Aster el Espino 2021 75cl
36,30€ 48,40€ / l
"Lirondo" 2025 Verdejo 75cl
"Lirondo" 2025 Verdejo 75cl
"Lirondo" 2025 Verdejo 75cl
15,40€ 20,53€ / l
San Román 2020 150cl
San Román 2020 150cl
82,00€ 54,67€ / l
Nuevo
Prima 2020 150cl
Prima 2020 150cl
31,75€ 21,17€ / l
Viña Sastre Pago Santa Cruz 2022 75cl
Viña Sastre Pago Santa Cruz 2022 75cl
Viña Sastre Crianza 2022 Magnum 150cl
Viña Sastre Crianza 2022 Magnum 150cl
Viña Sastre Regina Vides 2022 75cl
Viña Sastre Regina Vides 2022 75cl

Our gourmet gluten-free products are carefully selected and made with the highest quality ingredients, guaranteeing exceptional flavor in every bite.

Our collection gives you the opportunity to enjoy a culinary experience without restrictions.

At Doña Tomasa, we understand the importance of offering tasty, quality options for those who follow a gluten-free diet. We strive to exceed your expectations by providing you with a variety of gourmet products that meet the most exacting standards.