Without gluten

Discover our exquisite collection of gluten-free gourmet products at Doña Tomasa. We are proud to offer a wide variety of dining options for people with special dietary needs.

136 products

Magret de Pato 50g
Magret de Pato 50g
Magret de Pato 50g
9,65€ 193,00€ / kg
Filets de Bar (Produit Bio) 120g
Filets de Bar (Produit Bio) 120g
Bloc de Foie aux Figues 90g
Bloc de Foie aux Figues 90g
Bloc de Foie aux Figues 90g
14,85€ 247,50€ / kg
Front de germon du Nord mariné 160g
Delantera de Bonito del Norte En Escabeche
Sobrasada ibérica pieza 250g
Sobrasada ibérica pieza 250g
Sobrasada ibérica pieza 250g
7,70€ 30,80€ / kg
Gâteau Russe Artisan 400g
Gâteau Russe Artisan 400g
Gâteau Russe Artisan 400g
19,25€ 48,13€ / kg
Foie Entier 200g
Foie Entier
Foie Entier 200g
29,70€ 148,50€ / kg
Ventresca de atún cortada a cuchillo 100g
Ventresca de atún cortada a cuchillo 100g
Bloc de Foie gras al Pedro Ximénez 60g
Bloc de Foie gras al Pedro Ximénez 60g
Sobre de Lomo 100% Ibérico de Bellota 80g
Sobre de Lomo 100% Ibérico de Bellota 80g
Perdiz Roja Escabechada
Perdrix rouge marinée 800g
Perdrix rouge marinée 800g
28,15€ 35,19€ / kg
Rouge 'Parlez de Silence' 75cl
Rouge 'Parlez de Silence' 75cl
Rouge 'Parlez de Silence' 75cl
14,35€ 19,13€ / l
Paté de Faisán
Pâté De Faisan 90g
Pâté De Faisan 90g
6,75€ 75,00€ / kg
HOVE épicée 250ml
AOVE Picante
HOVE épicée 250ml
10,65€ 42,60€ / l
Salchichón vela ibérico pieza 250g
Salchichón vela ibérico pieza 250g
Queso Azul Ahumado 185g
Queso Azul Ahumado 185g
Queso Azul Ahumado 185g
8,85€ 47,84€ / kg
Ail confit 112g
Ail confit 112g
Ail confit 112g
4,40€ 39,29€ / kg
HOVE Truffe Blanche 250ml
AOVE Trufa Blanca
HOVE Truffe Blanche 250ml
10,65€ 42,60€ / l
Chorizo vela ibérico pieza 250g
Chorizo vela ibérico pieza 250g
Viña Alberdi 2020 Crianza 75cl
Viña Alberdi 2020 Crianza 75cl
Viña Alberdi 2020 Crianza 75cl
17,90€ 23,87€ / l
Mantequilla Ahumada 250g
Mantequilla Ahumada 250g
Mantequilla Ahumada 250g
10,85€ 43,40€ / kg
'Torno' Rouge Crianza D.O Rioja 75cl
'Torno' Rouge Crianza D.O Rioja 75cl
Ultreia Godello 2024 75cl
Ultreia Godello 2024 75cl
Ultreia Godello 2024 75cl
18,40€ 24,53€ / l
Chipirones rellenos en su tinta 110g
Chipirones rellenos en su tinta 110g
Vin Blanc 'Parle de Toi' 75 cl
Vin Blanc 'Parle de Toi' 75 cl
Vin Blanc 'Parle de Toi' 75 cl
13,25€ 17,67€ / l
Huile à l'ail (boîte de 250 ml)
Huile à l'ail (boîte de 250 ml)
Ultreia Saint Jacques 75cl
Ultreia Saint Jacques 75cl
Ultreia Saint Jacques 75cl
12,90€ 17,20€ / l
"Eizaga" Semidulce Alba 2023 75cl
"Eizaga" Semidulce Alba 2023 75cl
Huevas de Mújol 120g
Huevas de Mújol 120g
Huevas de Mújol 120g
16,50€ 126,92€ / kg
La Chèvre 75cl
La Chèvre 75cl
La Chèvre 75cl
19,20€ 25,60€ / l
Finca San Martín Crianza 2021 75cl
Finca San Martín Crianza 2021 75cl
La Clave 75cl
La Clave 75cl
La Clave 75cl
12,45€ 16,60€ / l
Lagar de Cervera 2024 75cl
Lagar de Cervera 2024 75cl
Lagar de Cervera 2024 75cl
16,35€ 21,80€ / l
Remordimiento Organic Wine 75cl
Remordimiento Organic Wine 75cl
14,40€ 19,20€ / l
Viña Alberdi 2020 Crianza 37cl
Viña Alberdi 2020 Crianza 37cl
10,10€ 27,30€ / l
Kolor Okuda Mencía 75cl
Kolor Okuda Mencía 75cl
Kolor Okuda Mencía 75cl
38,40€ 51,20€ / l
"Cantayano" 2025 Verdejo 75cl
"Cantayano" 2025 Verdejo 75cl
"Cantayano" 2025 Verdejo 75cl
15,40€ 20,53€ / l
Ultreia Saint Jacques 150cl
Ultreia Saint Jacques 150cl
Ultreia Saint Jacques 150cl
25,45€ 33,93€ / l
San Román 2020 75cl
San Román 2020 75cl
San Román 2020 75cl
41,45€ 55,27€ / l
Mauro Magnum 2021 150cl
Mauro Magnum 2021 150cl
98,30€ 65,53€ / l
Viña Sastre Roble 2024 Magnum 150cl
Viña Sastre Roble 2024 Magnum 150cl
Viña Sastre Crianza 2022 75cl
Viña Sastre Crianza 2022 75cl
Viña Sastre Crianza 2022 75cl
24,50€ 32,67€ / l
Viña Sastre Roble 2024 75cl
Viña Sastre Roble 2024 75cl
Viña Sastre Roble 2024 75cl
14,45€ 19,27€ / l
Pintia 2020 37cl
Pintia 2020 37cl
43,45€ 117,43€ / l
Sold Out
Matas altas Organic Wine 75cl
Matas altas Organic Wine 75cl
21,45€ 28,60€ / l

Our gourmet gluten-free products are carefully selected and made with the highest quality ingredients, guaranteeing exceptional flavor in every bite.

Our collection gives you the opportunity to enjoy a culinary experience without restrictions.

At Doña Tomasa, we understand the importance of offering tasty, quality options for those who follow a gluten-free diet. We strive to exceed your expectations by providing you with a variety of gourmet products that meet the most exacting standards.